AGRECOL PODWÓJNIE WYRÓŻNIONY!

agrecol-corporation_nagrody

 

Podczas VI Forum Branży Ogrodniczej odbywającego się w Poznaniu odebraliśmy dwie prestiżowe nagrody. 

Wprowadzona w sezonie 2016 seria produktów Agrecol Natura zastała nagrodzona tytułem Top Innowacja. W skład serii wchodzą przyjazne środowisku produkty przeznaczone do ochrony roślin przed szkodnikami, nawozy organiczne oraz naturalne środki ochrony roślin. Zyskująca coraz większe zainteresowanie konsumentów seria produktów Agrecol Natura w następnych sezonach będzie poszerzana o kolejne pozycje asortymentowe.

image21480346737

 

 

Top Innowacja to prestiżowa nagroda, będąca potwierdzeniem jakości produktu przyznawana 12 firmom w roku kalendarzowym przez wydawcę Biznesu Ogrodniczego.

 

 

 

Kapituła Złotych Strelicji przyznała naszej firmie statuetkę za umiejętne i aktywne wykorzystywanie nowoczesnych sposobów w biznesie: kontakty z konsumentami, aktywne prowadzenia kont na portalach społecznościowych – facebook – oraz własnego bloga. Doceniono również naszą działalność w zakresie VIDEO marketingu oraz tworzeniu nowych form w zakresie działań na portalu YouTube.

image31480346737

 

 

 

Złota Strelicja to nagroda dla firm, które prezentują niestandardowe podejście do biznesu oraz wpływają na rozwój branży ogrodniczej i promocję biznesu ogrodniczego w Polsce.

 

Agata Wolicka

Nowe oferty pracy WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH!