Kalendarz „Zodiac Sign Flowers 2018”

łazienka i panna

Już od kilku lat z inicjatywy Agrecol Corporation powstaje ekskluzywny kalendarz, tworzony przez artystów grafików z Agrecol Studio – działu kreatywnego firmy.

Tegoroczna edycja kalendarza nosi tytuł Zodiac Sign Flowers. Na 12 kartach przedstawiono 12 znaków zodiaku o intrygujących, kobiecych postaciach, pochodzących z baśniowej krainy roślin.

Kalendarz Zodiac Signs Flowers to kolorowy kalendarz ścienny o formacie A1 (84 x 58 cm), na grubym papierze, z uszlachetnieniami drukarskimi (lakiery, złocenia). Autorskie projekty wykonane są z wielką dbałością o detale.

Kalendarz nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Otrzymają go wyłącznie najbliżsi partnerzy handlowi Agrecol Corporation, a Klienci mogli go zdobyć jedynie poprzez licytację na jednej z aukcji charytatywnych.

Całkowity dochód z licytacji został przekazany na rzecz trzech poniższych fundacji:

Fundacja Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby, zagrażające ich życiu. Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Koci Zakątek

Fundacja pomaga wolno żyjącym bezdomnym kotom z Gminy Wrocław i okolic. Zakres działań fundacji to przede wszystkim niesienie pomocy zwierzakom, poszukiwanie domów tymczasowych, leczenie, interwencje w przypadku łamania praw zwierząt oraz akcje edukacyjne.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

aukcja3

aukcja8

 

Agata Wolicka

"Mocni w Biznesie 2017" - nagroda dla Agrecol Sp. z o. o. AGRECOL – polska firma rodzinna – świętuje otwarcie fabryki MADONIS podczas obchodów 30-lecia działalności.