madonis250

Madonis Sp. z o.o. producent i dystrybutor

w związku z budowaniem struktury przedsiębiorstwa poszukuje:

GRAFIKA

Miejsce pracy:  Wieruszów

Osoba zatrudniona na stanowisku Grafik będzie odpowiedzialna za opracowywanie od podstaw oraz realizację koncepcji projektów graficznych produktów, materiałów POS itp.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie opakowań;
  • Skład i opracowywanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych;
  • Przygotowywanie i dostosowywanie do druku projektów graficznych (różne techniki drukarskie)
  • Tworzenie wykrojników i makiet produktów
  • Współpraca z drukarniami lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe

Oczekujemy:

  • Kreatywności
  • Znajomości pakietu ADOBE CS (Illustrator, InDesign, Acrobat, Photoshop)
  • Znajomości zagadnień DTP oraz technik druku
  • Znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych
  • Doświadczenia w branży flexo
  • Znajomości systemu Mac
  • Doświadczenie w FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywności
  • Umiejętności organizacji czasu pracy własnej i pracy pod presją terminów

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia – nowoczesny sprzęt komputerowy

Podjęcie pracy w siedzibie firmy – Wieruszów – jest warunkiem koniecznym.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@madonis.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”